Nabór na stanowisko podinspektora w Referacie Promocji, Turystyki, Kultury i Funduszy Zewnętrznych UM Augustów

Kandydaci aplikujący na stanowisko podinspektora w Referacie Promocji, Turystyki, Kultury i Funduszy Zewnętrznych powinni posiadać obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, wykształcenie wyższe oraz nieposzlakowaną opinię. Niezbędne jest także posiadanie minimum 1 roku stażu pracy, umiejętności redaktorskie i znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

Osoba pełniąca obowiązki na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie działań informacyjnych dla mieszkańców Augustowa, tworzenie artykułów i notek informacyjnych, realizację kampanii i projektów promocyjnych Miasta w kraju i za granicą, promowanie aktywnego uczestnictwa mieszkańców w życiu publicznym i społecznym Miasta, m.in. poprzez promocję budżetu obywatelskiego, konsultacji społecznych i innych narzędzi współpracy organów Miasta z mieszkańcami.

Pełna treść ogłoszeń znajduje się na stronach BIP Urzędu Miasta

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Urzędu lub pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Augustowie: ul. 3 Maja 60, 16 – 300 Augustów, z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Podinspektora w Referacie Promocji, Turystyki, Kultury i Funduszy Zewnętrznych w Wydziale Inwestycji w Urzędzie Miejskim w Augustowie”

w terminie do 30 kwietnia 2019 r. do godz. 15.30 (liczy się termin wpływu do Urzędu).

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

PLIKI

Nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora w Referacie Promocji, Turystyki, Kultury i Funduszy Zewnętrznych

urzad.augustow.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany

Znajdź nas na Facebook

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Google Map

Promocja