Przed nami 3. dzień III edycji Augustowskiego Ulicznego GoTeatru

Poniedziałek (12 sierpnia) jest 3. i ostatnim dniem III Augustowskiego Ulicznego GoTeatru. Dziś na plenerowych scenach można obejrzeć przedstawienia Teatru Kultureska „Bajeczna Fiesta”, Teatru Nikoli „Maruczella”, Teatru na Walizkach „Błazenologia”, oraz zamykającego przegląd Teatru Akt „Poza czasem”.

Przypomnijmy, że spektakle grane są na dwóch scenach, z których jedna znajduje się na Rynku Zygmunta Augusta, a druga przy „Starej Poczcie” przed siedzibą Państwowej Szkoły Muzycznej im. Emilia Młynarskiego (ul. Wybickiego 1). Początek dzisiejszych wydarzeń zaplanowano na godz. 14.00, a po ostatnim spektaklu, ok. godz. 21.30 oficjalne zakończenie 3. Festiwalu Augustowski GoTeatr.

Program na 12. sierpnia 2019 r.:

14.00 – 15.00

Teatr Kultureska „Bajeczna Fiesta”

Rynek Zygmunta Augusta

15.30 – 16.30

Teatr Nikoli „Maruczella”

Skwer przy Starej Poczcie, ul. Wybickiego 1

17.30 – 18.30

Teatr na Walizkach „Błazenologia”

Rynek Zygmunta Augusta

20.30 – 21.30

Teatr Akt „Poza czasem”

Rynek Zygmunta Augusta

Po spektaklu zakończenie 3. Festiwalu Augustowski GoTeatr.

Kilka słów o ostatnim z dzisiejszych spektakli, zaczerpniętych ze strony internetowej Teatru AKT.

Poza czasem” – To metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w nieznane, w głąb własnej wyobraźni. Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami. Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem to chwila, w której możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas. Istotą podróży jest droga, a nie dotarcie do celu.

Bart.

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany