W sobotę (7.11.), na własnym parkiecie Centrum zmierzymy się z AZS UWM Olsztyn

By / 7 miesięcy temu / Sport / Brak komentarzy

W zeszły piątek odbyła się 9 i ostatnia kolejka pierwszej rundy zasadniczej ,w której nasi siatkarze odnieśli bolesną porażkę za 3 pkt z KS Metro Warszawa. Można powiedzieć, że sprawdziło się stare siatkarskie powiedzenie ?”Kto zagrywa ten wygrywa”?.

Gdy emocje po meczu opadły spytaliśmy naszego środkowego Dawida Gołkowskiego, co zaważyło o takim wyniku meczu?

Odpowiada następująco:

” Przede wszystkim nasze przyjęcie zagrywki oraz nie kończenie swojej akcji po przyjęciu. Metro zagrało dobrze w obronie z czego wynikało, że nas kontrowali. Mieliśmy też swoje przestoje w grze, w których traciliśmy serie punktów oraz liczne błędy na zagrywce. Czas wrócić na trening i skupić się na swojej zagrywce i przyjęciu”.

Należy zaznaczyć, że w tym roku mamy bardzo wyrównaną ligę, każdy może wygrać z każdym o czym świadczy ligowa tabela. Każda z drużyn jest ciągle w grze o play-offy(miejsce 1-4 i 2-3). Mamy przeczucie, że do ostatniego meczu będzie bardzo nerwowo co sprzyja mocnej rywalizacji. Pierwszą rundę kończymy na 4 pozycji z dorobkiem 12pkt.

Czas podnieść głowę i walczyć dalej bo NIKT tu nie jest spisany na porażkę i wierzymy, że uda się naszej drużynie trafić do fazy play-off!
A już w tą sobotę na własnym parkiecie zmierzymy się z AZS UWM Olsztyn, z którym przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie 3:1 (25:19, 29:31, 25:18, 25:22). W końcu czas na rewanż❗

Mamy nadzieję, że publiczność dopisze tak samo jak w ostatnim meczu z „Metrem”, za co byśmy chcieli bardzo wam podziękować ZA WSPANIAŁY DOPING!
A tak prezentuje się nasza grupa przed rewanżami. Sami przyznajcie, dawno nie było tak wyrównanej ligi!

|UKS Centrum Augustów

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany