W ten weekend na ulicach miasta usłyszymy ryk silników. Rozpoczynamy coroczne święto motocyklistów, czyli Augustowskie Motonoce. Nie zabraknie licznych koncertów w miasteczku zlotowym, parady motocyklistów oraz wielu innych atrakcji.

W piątek, 7 czerwca w miasteczku zlotowym usłyszymy takie zespoły jak The Boars, Toguslav Brandt, Breaze. Drugi dzień imprezy rozpocznie się na Rynku Zygmunta Augusta. Od godz. 14.00 zobaczymy występy zespołów tanecznych. Dla najmłodszych uczestników zaplanowano gry i zabawy. Najważniejszym punktem dnia będzie parada motocykli ulicami Augustowa. Następnie na Rynku Zygmunta Augusta zebranych przywita Burmistrz Miasta. W dalszym ciągu odbędzie się pokaz freestyle motocyklowego i taneczne show. Wieczorem w miasteczku zlotowym wystąpi zespół Jabberwocky i Róże Europy. Na ten dzień zaplanowano również wybory miss zlotu i pokaz laserowy. W niedzielę, 9 czerwca o godz. 13.00 odbędzie się Msza Święta motocyklowa w Studzienicznej.

Augustowskie Motonoce na stałe wpisały się do kalendarza letnich imprez w naszym mieście. To doroczne święto motocyklistów odbywające się w Augustowie uważane jest przez miłośników pojazdów jednośladowych za jeden z najlepszych zlotów motocyklowych w Polsce.

Więcej informacji: www.augustowskiemotonoce.pl

UM Augustów