Augustowscy policjanci, podczas minionego weekendu, zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Rekordziści prowadzili pojazd mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

Augustowscy policjanci, w miniony weekend, zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Pierwszego z nich mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego w piątkowy wieczór w miejscowości Danowskie. 42-latek kierował toyotą mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna posiadał już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kolejnym rekordzistą był kierowca volkswagena, którego mundurowi zatrzymali wczoraj, przed godziną 21 na ulicy Augustowskiej w Sztabinie. Badanie alkomatem wykazało, że 35-latek miał  blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. W tym przypadku okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują o rozsądek na drodze oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

augustow.policja.gov.pl