PROPOZYCJE AUGUSTOWSKICH PLACÓWEK KULTURY LIPIEC I SIERPIEŃ 2020

zdjęcie ilustracyjne

Rozpoczęły się wakacje 2020 r. Tegoroczne, nie tylko w Augustowie ale na całym świecie są nieco inne od poprzednich. Trwająca od kilku miesięcy sytuacja epidemiczna odbija się na wszystkich dziedzinach naszego życia. Badania prowadzone przez podmioty sektora turystycznego pokazują, że Polacy wybierają te formy spędzenia urlopów, które pozwalają na zachowanie większego dystansu społecznego. Organizatorzy imprez kulturalnych również musieli zrezygnować z organizowania dużych wydarzeń plenerowych i koncertów w obiektach do tego wykorzystywanych.

Nie oznacza to jednak, że podczas wakacji będziemy całkowicie pozbawieni możliwości skorzystania z ciekawych wydarzeń kulturalnych. W mniejszym gronie, z koniecznością zastosowania się do obowiązujących ograniczeń, ale takie wydarzenia są przygotowane.

Augustowskie Placówki Kultury mają już zaplanowany Kalendarz Wydarzeń kulturalnych na lipiec i sierpień 2020 r. Znajdziemy w nim ok. 40 propozycji imprez dla dzieci i dorosłych, którzy w tym okresie będą przebywali w naszym mieście. O niektórych z nich opowiedzieli nam pracownicy Augustowskich Placówek Kultury. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi osób zaangażowanych w przygotowanie tych wydarzeń.

Według kolejności mówią:

Anna Jastrzębska / Dyrektor Augustowskich Placówek Kultury,

Bartek Świerkowski / Augustowskie Placówki Kultury,

Iwona Lewoc / APK – Muzeum Ziemi Augustowskiej,

Iza Cembor / Augustowskie Placówki Kultury.

|Bart.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content