29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. W tym roku WOŚP gra pod hasłem Finał z głową, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Augustowski sztab WOŚP zaplanował wiele atrakcji, w tym konkursy, spektakl muzyczny, czy sportowe wyzwanie.

Konkurs plastyczny „Pomaganie jest fajne”
W konkursie mogą wziąć udział dzieci do lat 14. Pracę formatu A4 należy dostarczyć w dniach 25 – 29 stycznia do Biblioteki Miejskiej.

Konkurs na hasło promujące 29 WOŚP Finał z głową
Zadaniem w konkursie jest wymyślenie oryginalnego hasła nawiązującego do tegorocznego finału WOŚP. Propozycje należy przesłać do 25 stycznia do godz. 15:00 na adres mailowy mbp@biblioteka.augustow.pl.

Spektakl muzyczny – Królowa Dancingu
Spektakl online „Królowa dancingu” zobaczymy 31 stycznia o godz. 17:00 w wykonaniu Teatru Res Humanae.

III Przegląd Teatrzyków Dziecięcych
Do 21 stycznia na adres e-mail bozena.bendig_zso@st.augustow.wrotapodlasia.pl można zgłaszać uczniów klas zerowych i klas 1-3 szkół podstawowych. Nagranie krótkich filmów z przedstawieniem wiersza lub fragmentem spektaklu należy przesłać do 24 stycznia.

II Augustowski Bieg dla WOŚP Gorące Serca
Uczestnicy sami decydują o trasie biegu. 31 stycznia minimalny dystans 1 km można pokonać w dowolnej formie biegnąc lub spacerując. Zdjęciami i filmami z trasy można podzielić się pod wydarzeniem na Facebooku. Opłata startowa 10 zł.

Więcej informacji znajdziecie na www.wospaugustow.pl

|urzad.augustow.pl      

LINKI

Program 29. Finału WOŚP w Augustowie