Augustowskie Placówki Kultury i DKF KINOCHŁON zapraszają do augustowskiego kina Iskra wyjątkowo w niedzielę 21 marca o godz. 17:00 na projekcję filmu „Jak najdalej stąd”.

Drugi film autora „Cichej nocy” to historia Oli (debiutująca w roli pierwszoplanowej Zofia Stafiej), która wyjeżdża z Olsztyna, gdzie mieszka z matką (Kinga Preis) i niepełnosprawnym bratem, aby sprowadzić z Iralndii ciało zmarłego nagle ojca. Odkąd głowa rodziny wyjechała za chlebem kontakt rodzica i córki ograniczył się do okazjonalnych telefonów i przelewów na konto. Gdy przebojowa nastolatka wyjeżdża, nagle spotyka się nie tylko z bezdusznością urzędników i biurokracji, ale też z przekonaniem, jak słabo znała własnego ojca.

Gościem pokazu będzie Arkadiusz Jakubik (wcielający się tu w role pośrednika pracy) – aktor, reżyser, scenarzysta teatralny i muzyk, założyciel zespołu Dr Misio. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Znany z takich filmów, jak: „Małżowina”, „Nienasycenie”, „Wesele”, „Dom zły”, „Jesteś Bogiem!”, „Drogówka”, „Chce się żyć”, uczestniczy także z twórczości młodych twórców czy niezależnej, np. film „Małe stłuczki”, etiudy „Muka!”, „Dzień oszusta”. Reżyser sztuk teatralnych wystawianych w warszawskim Teatrze Rampa. Reżyser i producent filmu „Prosta historia o miłości” oraz „Prosta historia o morderstwie”. Jest członkiem Polskiej Akademii Filmowej i Europejskiej Akademii Filmowej (EFA).

Seans „Jak najdalej stąd” nie będzie jedyną okazją do spotkania pana Arkadiusza Jakubika – w sobotę 20 marca o godz. 21:00 w Klubie Iskra wystąpi Dr Misio (bilet 40 zł – rezerwacje i sprzedaż APK)

Serdecznie zapraszamy – i na film, i na koncert!

– – –

Ilość miejsc na widowni ograniczona do 50%, więc nie zwlekajcie Państwo z rezerwacją i kupnem biletów.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych – wchodząc do kina obowiązkowo zasłoń usta i nos oraz zachowaj dystans społeczny.

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.