„KŁAMSTWO” – SPEKTAKL W REŻYSERII WOJCIECHA MALAJKATA

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na pierwszy w tym roku spektakl teatralny na żywo! 4 marca 2021 roku na scenie kina Iskra (ul. 3 Maja 38) będzie można obejrzeć sztukę pt. „Kłamstwo”.

Spektakl wyreżyserowany przez Wojciecha Malajkata jest niesamowitym i przenikliwym, a przy tym, o zgrozo, zabawnym studium, właśnie… Kłamstwa.

Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”! Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego” z kilkoma komediami Woody’ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst.

Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział: „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.

W spektaklu wystąpią: Anna Korcz, Adriana Kalska, Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski.

Sztuka zostanie wystawiona dwukrotnie – o godz. 17:30 i 20:00.

Cena biletu: 60 zł

Sprzedaż i rezerwacja od 23 lutego (wtorek) w Miejskim Domu Kultury (ul. Nowomiejska 41), tel. 87 643 36 59

Zapraszamy!

APK

Ilość miejsc na widowni ograniczona do 50%. Wydarzenia odbędą się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych – obowiązkowo zasłoń usta i nos oraz zachowaj dystans społeczny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content