Drodzy mieszkańcy!

Centrum Sportu i Rekreacji informuje, że 10 września 2022 r. w Augustowie odbędą się wyścigi kolarskie: ORLEN Wyścig Narodów oraz ORLEN Lang Team Race. Widowiskowe wydarzenia transmitowane przez tv. Część trasy przebiegnie przez Państwa ulice. W tym czasie pojawią się tymczasowe utrudnienia w ruchu. Centrum Sportu i Rekreacji oraz organizatorzy proszą o nieparkowanie pojazdów przy wymienionych ulicach, aby nie zakłócać przebiegu wyścigu.

Trasa ORLEN Wyścig Narodów wiedzie przez DW664 (droga od Sajenka), następnie skręca w prawo łącznikiem do przejazdu kolejowego w ciągu DK16 (droga do Sejn). Kieruje się w stronę Augustowa i skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, a dalej w ulicę Partyzantów i Mostową. Wymieniona trasa przejazdu zamknięta będzie od 10:40 do 11:30.

Trasa Lang Team Race wiedzie natomiast ulicą Mostową, Rynkiem Zygmunta Augusta, Polną, Zygmuntowską, Rajgrodzką i Raczkowską. Wymienione ulice zamknięte będą od 12:20 do 12:40.

Kolejne wyłączenia dotkną ulicę Raczkowską, Rajgrodzką, Zygmuntowską, Polną, Rynek Zygmunta Augusta, Nowomiejską (od Wierzbnej do Mostowej), Mostową (od Nowomiejskiej do 3 Maja) w godzinach 14:30-15:55.

Centrum Sportu i Rekreacji informuje, że utrudnienia w ruchu mogą wystąpić już dzisiaj na ulicy Mostowej oraz Partyzantów ze względu na przygotowanie trasy.

Zachęcamy do kibicowania zawodnikom na wyznaczonej trasie.

urzad.augustow.pl/