Czym jest Augustowska Karta Turysty?

Dzięki niej możecie taniej skorzystać z usług rejsowych, gastronomicznych, kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych. Wystarczy, że spędzicie w Augustowie przynajmniej 3 dni i wniesiecie opłatę uzdrowiskową/miejscową. Odbierzcie Augustowską Kartę Turysty w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 19 i w pełni korzystajcie z miejscowych atrakcji.

Poznawanie Augustowa jest jeszcze przyjemniejsze

Nieważne, czy odwiedzacie nasze miasto z przyjaciółmi, czy planujecie urlop z dziećmi. Partnerzy tegorocznej akcji przygotowali atrakcyjne rabaty dla każdego! Czekają na Was zniżki na rejsy, wycieczki oraz bilety do dmuchanego parku wodnego i na wypożyczenie sprzętu wodnego. Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty taniej skorzystacie z relaksu podczas zabiegów, odwiedzicie muzeum i zjecie pyszny obiad. Ale to nie wszystko! Koniecznie zapoznajcie się z ulotką, by poznać szczegóły.

Jak to działa?

  • Przyjedźcie do Augustowa na co najmniej 3 dni.
  • Wnieście opłatę uzdrowiskową/miejscową z góry, za cały czas pobytu.
  • Okażcie potwierdzenie wniesienia opłaty w punkcie Centrum Informacji Turystycznej
  • Odbierzcie Augustowską Kartę Turysty i korzystajcie z rabatów i zniżek u naszych partnerów.

Bogactwo atrakcji dla każdego

Augustów co roku przyciąga miłośników pięknej przyrody, aktywnego wypoczynku i regionalnych przysmaków. Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty możecie taniej korzystać z miejscowych atrakcji i cieszyć się wypoczynkiem w malowniczej okolicy.

| urzad.augustow.pl