W związku z decyzją o możliwości otwarcia przez samorządy żłobków i przedszkoli, Starostwo Powiatowe w Augustowie rozdysponowało płyny dezynfekcyjne, zapewniające bezpieczeństwo funkcjonowania tych placówek.

W dn. od 4 do 6 maja w imieniu Wojewody Podlaskiego 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej dostarczyła środki odkażające do rąk i powierzchni. Zostały one rozdysponowane na poszczególne gminy powiatu, które są organami prowadzącymi przedszkola i żłobki.
|Starostwo Powiatowe w Augustowie
Napisane że jest rezerwacja. Dzwonię i nie ma. 9,40 osobiście jestem. Biletów brak. Znając realia bilety rozdzielone po znajomości. WSTYD!
Artykuł zamieszczony w roku 2022 i to są dane z tamtego okresu, konkretnie, za rok 2021 :)
NO CHYBA ŻARTUJECIE że bezrobocie jest niskie ****** milion ogłoszeń na OLX z czego NIKT NIE CHCE ZATRUDNIĆ W tym…
Piękne koncerty !!!!!! Cudowna promocja naszej szkoły!!!!!!!!
Przepiękny koncert!!!!!!!