Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na jesienną odsłonę teatralnego cyklu „Kurtyna w górę”. Tym razem na ekranie zobaczymy najnowszy koncert holenderskiego króla walca Andrѐ Rieu.

5 października 2020 roku o godz. 19:00 w kinie Iskra (ul. 3 Maja 38) wyświetlimy retransmisję koncertu „Razem z Andrѐ Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht”.

Na ekranie zobaczymy barwną Orkiestrę Johanna Straussa, Platynowych Tenorów, słynne sopranistki i innych wybitnych gości, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu! W tych wymagających czasach holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości – dołączamy się do zaproszenia.

APK

– – –

Czas trwania: 140 minut – z przerwą 10 min.

Cena biletu: 25 zł

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra” w przypadku dostępności miejsc.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl