
Szef MON: Polska jest bezpieczna, kiedy jest silne wojsko. 24-lecie przystąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego
Polska jest bezpieczna, kiedy jest silne wojsko – powiedział wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak w

Polska jest bezpieczna, kiedy jest silne wojsko – powiedział wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak w

W dniu dzisiejszym (tj. 12.03.2023 r.) w wyniku awarii na Stacji Uzdatniania Wody i niekontrolowanym