W imieniu Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu pragniemy zaprosić do udziału w wydarzeniu pt. ”Projekt wsparcia dla beneficjentów w formie konferencji i cyklu porad prawnych dotyczących ochrony praw konsumentów na polskim rynku finansowym”. Projekt jest skierowany w szczególności do osób posiadających tzw. kredyty „walutowe” (indeksowane, denominowane, waloryzowane), polisolokaty oraz obligacje GetBack oraz wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na poniższe pytania:
1. Jesteś niezadowolonym posiadaczem obligacji? A czy wiesz, że to doradca finansowy ponosi odpowiedzialność prawną za brak rzetelnych informacji i za zatajenie wiadomości o skali ryzyka dla klienta?
2. Masz kredyt lub inny produkt finansowy kupiony w banku? Jeżeli tak to być może nawet nie wiesz, że jesteś właścicielem polisolokaty.
3. Czy wiesz, że umowy ‘’kredytów walutowych’’ w świetle prawomocnych wyroków są niezgodne z prawem ?
A po ich przeliczeniu zgodnie z prawem możesz mieć nawet 50% nadpłaty?
Wykłady i prezentacje będą się odbywać 27.10.18. w Centrum Aktywności Społecznej ul. św .Rocha 3, w godz.10.00-16.00 wg harmonogramu:
10.00-11.45 Obligacje GetBack
12.05-13.50 kredyty ‘’walutowe’’
14.10-15.55 polisolokaty
W trakcie konferencji będą trwały zapisy na bezpłatne prawne porady indywidualne.
Obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://projekt.bankowebezprawie.pl/
Ilość miejsc ograniczona.
Łącznie w ramach projektu będzie zrealizowanych 10 otwartych konferencji oraz 200 godzin bezpłatnych porad prawnych, prowadzonych przez doświadczonych pełnomocników procesowych. Konferencje będą odbywać się w październiku i listopadzie 2018 r w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu.
Dzięki sfinansowaniu projektu ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, konsumenci rynku finansowego po raz pierwszy otrzymują darmowe wsparcie prawne w tak szerokim zakresie.
Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu to organizacja społeczna, która powstała w celu zatrzymania procederu łamania prawa polskiego i europejskiego, przez instytucje finansowe działające w Polsce. Stowarzyszenie stara się aktywnie współpracować z organami ustawodawczymi, w zakresie wzmocnienia pozycji prawnej klientów rynku finansowego. Uczestniczy w pracach Komisji Sejmowych, spotyka się z Prezydentem RP i jego Ministrami, wspiera działania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
Celem projektu jest zwiększenie świadomości konsumentów co do przysługujących im praw oraz umożliwienie uzyskania bezpłatnej porady prawnej, w zakresie jego indywidualnej sprawy.
(i)
Piękne koncerty !!!!!! Cudowna promocja naszej szkoły!!!!!!!!
Przepiękny koncert!!!!!!!
Dziś do naszej redakcji wpłynęła kolejna informacja od autora zamieszczonego list. Tym razem jest to przyjemna wiadomość: „Dziękuję bardzo za…
Tak to właśnie się zarabia . Kilka litrów wody od każdego mieszkańca , które to trzeba spuścić żeby leciała ciepła…
Dziękujemy :)